Нова монографія «Гніздова орнітофауна басейну верхнього Дністра» (2010)

Опубліковано: 28/09/2010 в 20:43. Категорії: Бібліотека, Нові публікації

Нещодавно Західноукраїнським орнітологічним товариством та Державним природознавчим музеєм НАН України була видана монографія:
Бокотей А.А., Дзюбенко Н.В., Горбань І.М., Кучинська І.В., Башта А.-Т.В., Пограничний В.О., Бучко В.В., Сеник М.А. Гніздова орнітофауна басейну Верхнього Дністра. − Львів, 2010. − 400 с.

Открыть файл

Монографія містить результати досліджень поширення, чисельності та щільності населення гніздових птахів основних біотопів у басейні Верхнього Дністра наприкінці ХХ і на початку ХХІ ст. У роботі представлені карти поширення та щільності гніздових птахів у досліджуваному регіоні. Проведений аналіз зміни чисельності та поширення птахів за останні півстоліття. Вказані основні напрями охорони орнітофауні стичного різноманіття у басейні Верхнього Дністра.

Ціна одного примірника 80 грн. Вартість пересилання поштою в Україні− 20 грн. З питань придбання звертатися за адресою: zuot.office@gmail.com

З анонсом монографії, що включає нарис про луня очеретяного, можна ознайомитись тут (файл pdf, 0,5 МB).

Вітаємо колег з виданням монографії! Засновники УЦДХП.


Коментувати

ЗАБОРОНЕНІ коментарі, що містять заклики до завдавання шкоди людині чи тварині, до протиправних дій, а також образи та ненормативну лексику. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти їх без попереджень та додаткових пояснень.