ІІІ Міжнародна наукова конференція «Хижі птахи України» 3

Шановні колеги!

Конференція відбудеться на базі Криворізького державного педагогічного університету.

Повний текст Інформаційного повідомлення № 3 (Читати всi повiдомлення).

Участь у конференції. Видання програми конференції, матеріалів доповідей, проведення кави-брейків, проїзд, проживання і харчування проводиться за рахунок оргкомітету, тим учасникам які вчасно надіслали свої матеріали доповідей. Це стосується як авторів, так і співавторів статей. Обов’язковим є представлення усної доповіді на конференції. Проживання учасників конференції організуєтся в готелі і гуртожитку КДПУ. Про місце проживання Вам буде повідомлено при реєстрації. Харчування буде відбуватися в столовій КДПУ.

Прохання терміново до 10.10.2008 р. направити інформацію з підтвердженням власної присутності на конференції (електронною поштою на адресу milobog@gmail.com, або телефоном Капошко Тетяні Віталіївні – 8-097-487-43-04), але краще електронною.

Велике прохання до учасників конференції заздалегідь попередити якого числа, яким транспортом (№ потягу чи автобуса) і о котрій годині Ви прибуваєте до Кривого Рогу, щоб оргкомітет міг організувати Вам зустріч, доправити Вас до місця поселення чи реєстрації.

За бажанням Ви можете привезти на конференцію фото- і відеоматеріали (в електронному вигляді), які можна буде продемонструвати учасникам конференції.

Проїзд. До м. Кривий Ріг можна дістатися залізничним транспортом, або автобусом. Розклад руху залізничного трансорту до станції Кривий Ріг Головний та автобусів наведені у приєднаних файлах. Якщо немає прямого сполучення від вашого міста до м. Кривий Ріг, Ви можете їхати до м. Дніпропетровськ (див файл розклад поїздів по станції Дніпропетровськ Пасажирский). Від Дніпропетровська до Кривого Рогу можна дістатися маршруткою або автобусом (відстань 120 км). Маршрутки відправляються від залізничного возалу, або автовокзалу, який розташований поруч, через кожну годину.

Також додаємо картосхему м. Кривий Ріг із ключовими для проведення конференції місцями. Всі вони зв’язані між собою міським транспортом.

Крiм того до Вашої уваги: Розклад поїздiв, Розклад поїздiв Днiпропетровськ Пасажирський та Розклад руху автобусiв.

Ви маєте увійти, щоб коментувати.