Всеукраїнська зоологічна конференція КНУ

Опубліковано: 27/09/2009 в 23:20. Категорії: Зустрічі. Конференції, Бібліотека, Нові публікації

15−18 вересня 2009 р. відбулася Всеукраїнська наукова конференція, присвячена 175-річчю заснування кафедри зоології Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка. Її організаторами виступили кафедра зоології та зоологічний музей КНУ, Інститут зоології ім. І.І. Шмальгаузена НАНУ, Інститут гідробіології НАНУ, Канівський природний заповідник та Товариство охорони та вивчення птахів України. Відкриття конференції відбулося у Києві, а наукова частина проходила у Канівському природному заповіднику. У роботі конференції взяло участь близько 60 науковців з України, а також представники з Росії та Франції.

За результатами роботи конференції були видані матеріали: Зоологічна наука у сучасному суспільстві: Матеріали Всеукраїнської наукової конференції, присвяченій 175-річчю заснування кафедри зоології (15-18 вересня 2009 р., м. Київ − м. Канів). − К.: Фітосоціоцентр, 2009 − 532 с.; які містять три публікації, присвячені хижим птахам:


Коментувати

ЗАБОРОНЕНІ коментарі, що містять заклики до завдавання шкоди людині чи тварині, до протиправних дій, а також образи та ненормативну лексику. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти їх без попереджень та додаткових пояснень.

Ви повинні увійти, щоб коментувати.